Hakkımızda

Türkiye'de paylaşım ekonomisi alanında öncü bir sosyal ortam olma hedefiyle yola çıkan KirayaOrtak.com'un ilk konsept çalışmaları 2013 yılı sonunda başladı. 2015 yılı Ağustos ayında ilk defa yayına geçen KirayaOrtak.com 2. yılını doldururken 8000+ kullanıcısı ve 4000'den fazla ilan ile yayın hayatına büyüyerek devam ediyor.

KirayaOrtak.com 2. yaşını kutlarken geliştirilen arayüz ve yeni özelliklerle kullanıcılarının ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için ilerlemeye devam ediyor. Böylece üyelerine daha iyi bir deneyim sunmayı ve geliştirilen özelliklerle daha hızlı sonuç almalarını hedefliyor. Henüz her şey bitmiş değil. Çünkü KirayaOrtak.com “ömür boyu değişim, sürekli gelişim” ilkesini benimsiyor ve bu prensiple çalışıyor.

Teknik ve ticari prensiplerinin ötesinde KirayaOrtak.com'un 1. önceliği kullanıcı güvenliği. Özellikle kadın kullanıcıların bireysel güvenliklerini sağlamak amacıyla, yayınlanacak ilanların ölçütlerini belirlemede tüm çabamızla hassas davranmaya çalışıyoruz. Bu konuda detaylı bilgiyi ilan yayınlama ölçütlerimiz sayfamızda bulabilirsiniz.

KirayaOrtak.com'un gelecek hedefi; Türkiye'de ev paylaşımı konusunda ilk akla gelen, en çok tercih edilen mecra olmak. İstiyoruz ki kullanıcılarımız ihtiyaç duyduğu konaklama, barınma gibi ihtiyaçlarını en kısa sürede ve en yüksek memnuniyetle KirayaOrtak.com'dan karşılayabilsinler. Ve yine istiyoruz ki kimsenin acı çekmediği ve gözyaşı dökmediği bir Dünya için bir tuğla da biz koyalım.

Herkesin mutlu olduğu bir Dünya'da buluşmak dileğiyle, keyifli tatiller...

© 2017 – KirayaOrtak.com